Виробник тривалкової листозгинальної машини І2222 - Тираспольський завод ливарних машин. Машина листозгинальна І2222 призначена для згинання циліндричних і конічних обичайок з листового металу в холодному стані - до 2 метрів завширшки і до 16 мм по товщині, а також для згинання сортового та фасонного прокату, підгинання кромок листа на необхідний радіус згинання (при використанні додаткового інструменту. Найбільші розміри листа металу, що згинається: 16 х 2000 мм. Найменший радіус згинання: 440 мм. Діаметр верхнього валка: 270 мм. Діаметр бічних валків: 240 мм. Швидкість згинання: 6 м/хв. Потужність приводу: 17 квт. Габарит (довжина x ширина x висота): 4000 x 1800 x 1470 мм. Вага машини повна: 7,0 т. Вальці комплектні Хороший стан. Детальні фото на запит. Телефонуйте!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Молдова |
| Стан | Вживані |
| Споживана потужність | 17 кВт |
| ЧПУ | Ні |
| Загальні параметри | |
| Вага | 7000 кг |
| Довжина | 4000 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Висота | 1470 мм |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 380 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Оброблюваний матеріал | метал |
| Тип приводу верстата | електромеханічний |